Mami a babí. Tohle raději nečtete. Stejně tak raději doporučuji vynechat všem ostatním citlivým duším.

.
.
Já vás varoval.
.
.
Narozeniny
Sobota. Celý večer začíná vcelku nevinné. Španěl Arturo slaví narozeniny, tak to je třeba řádně oslavit!
A tak jdeme s celou partou a bereme k sobě ještě 3 Rakušanky,kteréLukášpotkalnachodbě.
Začínáme v Japonské restauraci, kde po výborném sushi dáváme Arturovi dort. Je celý dojatý.
Na večeři v Japonské restauraci.
Dinner in thé Japanese restaurant.
Asi nejlepší sushi, které jsem tu mel.
Thé best sushi I had in Macau.
Arturo a jeho narozeninový dort.
Arturo and his birthday cake.
Byla to výzva, ale přece nebudu jist dort vidličkou.
It was challage bůt I didn’t want to eat cake with fork.

Po večeři směřujeme do Taipy. Trochu popít a předat Arturovi ještě pár dárků k narozeninám. Zamiloval si tu mango, takže skoro všechny drobné dárky se tohoto ovoce nějak týkají.

Party na ulici.
Street party.
Arturovy narozeniny. Mangový džus, jogurty, vodka a sušenky. A polštář. No jo, Španěl a jeho siesta.
Arturo’s birthday. Mango juice, jogurts, vodka and bisquits. And pillow. Well thé Spanish guy and his siesta.
Kdyby jste chtěli vědět, jak se píše mé jméno v Mandarínštině.
If you want know how is my name in Mandarín.
Cubic
Potémířímedoklubu.AtohnednejvětšímvcelémMacau.Ano,jetopřesnětomísto,kamjsemmělpředměsícemdorazitanepovedlose.
Nedá mi to a opět se musím zmínit plytkost toho všeho. Upřímně řečeno, klubovou kulturu jsem (stejně jako kasina) také nikdy moc nepochopil. Ještě docela přijatelné mi přijde, jít tam na chvíli s kamarády (i když i tak si s nimi raději povídám, což v klubu právě nejde). Ale co vůbec nedokážu pochopit je fakt, že spousta lidí chodí do klubu doslova jako na lov. Zkouknout obětí opačného (či stejného, každému jak libo) pohlaví a jít do akce. Zavrtět se, přitulit, pozvat na panáka a doufat, že vše zkonci v hotelovém pokoji.
Pokud se vám to zdá jako přitažené za vlasy, tak mi věřte, že ani trochu nepřeháním. Jasné, taky se rád kouknu na pěkně holky (a kdo mě zná, ví, že to dělám rád). Rozdíl je v tom, je mam jistou hranici, po jejíž překročení okamžitě ztrácím zájem. A je to přesně ve chvíli, kdy si říkám, že už si holka, dáma, slečna, či paní ve svém outfitu nemůže vážit sama sebe. A přesně takovýchto děvčat zde byla většina. Výstřihy tak hluboké, že vidíte piersing v pupíku. Šaty tak obtažené a krátké, že člověk vidí i to, co by snad ani nechtěl. Třeba kalhotky, které díky UV světlu mezi nohama doslova září na všechny strany. Že by pozvánka?
Podobně ustrojení lidé (nejen holky) jednou za čas tančí na pódiu. Když tam zrovna nemají co dělat, koukají do svého iPhonu. V jeden moment to je vážně vtipné, 6 polonahých holek na pódiu a všechny zaujaté svými telefony. Když se opět začíná hrát, začínají se znovu vrtět a po chvíli odcházejí. Evidentně řady, že to mají za sebou.
Inu, co by člověk neudělal pro peníze.
Na parketu není situace jiná. Nejvíc pozornosti kolem sebe mají lidé, kterým se na stole před nimi valí bedny s šampaňským. A že jich tu je. Většinou se jedná o partu chlápků (či floutku), kteří kolem sebe mají dav polonahých číňanek. A mezi jednotlivými podobnými partami zuřivě probíhá souboj eg, kdo bude mít kolem sebe více holek s kratšími sukněmi.
Mymezitímseskupinoupaříme.Hudbajevcelkudobrá,napódiujsou2DJove,kteřísvémuřemesluvážněrozumějí.Hrajítvrdoutanečníhudbu,nakterouseparádněpáří.Zvukisvětelnáshowjsouváznenaúrovniaještěvícjsemnasebenastvanej,žejsemnedorazilnadeadmau5e!
Najednou mě Ada chytá za ruku a táhne pryč. Cestou z parketu mi vysvětluje, že ji nějaká slečna tančící vedle ni!pozvala na panáka a nechce jít sama. Jdeme tedy spolu a seznamujeme se s párem Břitem a Ukrajinkou, kteří nám vysvětlují, že jsou ve městě noví a hledají nějaké nové kamarády. Tak nás zvou na drink. Přicházíme tedy k jejich stolu, kde leží (jak jinak), než šampaňské. Láhev dopíjíme a týpek mezitím objedbnava 3 další (jedna láhev za 2000 MOP=6000CZK). Necítíme se tu moc dobře, tak chceme odejít. Dostáváme ještě skleničku na cestu a jdeme zpet k nasi parte. Tak takhle se hledaji kamaradi a znamosti v Macau. Pres penize.
Jeste chvili parime, ale zacina minz toho vseho byt docela divne. Tehle zabave asi vubec nerozumim, tak jdu pryc. Mam opet svou vychazkovou naladu, tak se rozhoduji jit zpet do kampusu pesky (prijemna hodinka cesty).
Poradna party v Cubicu!
Party hard in Cubic!
Jojo, pekna show.
Well yes, such a great show.
Tak takhle si tu zijeme.
That is how we live here.
Celkovy dojem? Opravdu zajimava (a taky radne divna) zkusenost.
A co tedy ty holky?
Psano kolem 4. rano
Tvrdil jsem, ze narozdil od Las Vegas tu prostitutky nejsou tolik na ocich. Coz je pravda. Ale jen do te doby, pokud nejste samotny chlap, nebo pouze s kamarady. V tu chvili ne slapot vsude kolem tolik, ze je nestacite odhanet. Blondyny, brunety, asiatky, evropanky, zensky, chlapi. Jen si vybrat.
.
.
Tak schvalne, za kolik? Si tipnete.
.
.
Samozrejme zalezi na tom, jak dobre jste obleceni. Cena vzrusta umerne se znamosti znacek, ktere mate na sobe. Takze v mem pripade zacaly holky za 2000MOP, ale vzapeti snizily na 1000 (3000Kc).
Tohle nemam z encyklopedie, ani Googlu ale zkratka jsem se zeptal.
Puvodne jsem chtel celou vtipnou situaci vyfotit (pred City of Dreams jsem jich napocital 12), ale vzheldem k tomu, ze vsude kolem byla spousta pasaku a navic vse probiha s (minimalne) tichym souhlasem policie (nejblizsi prislusnik se nachazel ani ne 100m od slapot), radeji jsem nechtel provokovat a fotit zde se neodvazil.
A jaky je nejucinnejsi trik na jejich odehnani? Rict jim, ze bydlite na kolejich a spolubydla hrozne chrape. A nebo, ze bydlite tak daleko, ze by si behem cesty zlomila podpatek. Uplne me fascinovala „uprimnost“, s jakou nektera devcata sve remeslo provadela. Jakmile slysely nezajem, okamzite se otaceji a nez stacim vyslovit nekolik vysvetlujicich slov, stihnou oslovit nekolik dalsich lidi.
Tomu rikam efektivita.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.