Aneb jak jsem nedorazil na koncert deadmau5, na který jsem se 2 týdny těšil, jako malej kluk a jak mě honili v nemocnici.

MůjprvníkoncertsvětoznáméhoDJaještěktomuvnejvětšímklubuvMacau(Cubic,vkasinuCityofDreams)!Akce,nakterousečlověknemůženetěšit!
Všejenaplánovanédoposledníhodetailu.Ve21:30přistávámnaletištizvýletunaTaiwan,jedunakolej,dávámrychlousprchuaužužmažuzaostatnímitreniky,kteřízatímpopíjejínakoleji.
Začátek se vyvíjí dobře a nálada se brzy rozjíždí. Navíc přijel další Cech, kterého shodou okolností znám ze školy, takže začíná party hard! Ještě na pokoji mě baví Polák, který Plzeňákovi nabízí „skvělou vodku“. Aby tak ne, když byla vyrobena v Plzni 🙂
O půlnoci už chytáme bus do centra. Jak můžete vidět, toho času už ve slušné náladě.

Přesně s touhle fotkou však si však moje paměť odjíždí na dovolenou a další vzpomínka je tahle.

Přesně v 6:00 se probouzím v hotelovém lobby. Vůbec netuším, kde jsem a jen v duchu děkuji tomu dobrodinci, který přede mě postavil láhev s vodou! Později se ukazuje, že v tom samém hotelu hned vedle klubu. Hm, název City of Dreams vybrali dobre..
Takže co se dělo mezi tím? Přišli jsme do kasina, šli do klubu a já šel trochu napřed před ostatními, zmizel jim za rohem, za kterým byly 2 chodby a samozřejmě jsem omylem vybral tu špatnou. Ocitl jsem se tedy v lobby, kde jsem si před další cestou chtěl trochu odpočinout. No a protáhlo se to na skoro 6 hodin, takže jsem celý koncert prospal.
Aby toho nebylo málo, po jeho skončení mě ostatní trejnici šli hledat. Ptali se všude možně, až zaslechli, že nějaký evropan dostal do držky od ochranky. Samozřejmě mysleli, že jsem to já, tak se za mnou vydali do nemocnice. Když tam dorazili, zjistili, že to nějaký jiný ubožák. A já ti mezitím v klidu chrněl na gauči.
Škoda. Jak zážitků z koncertů, tak i 380MOP (cca 1100KC) za vstup.
Mimochodem, druhý Cech, Dan, do klubu sice dorazil, z celého deadmau5e si ale pamatuje jen, jak DJ odchází ze scény. To jsme se zase jednou predvedli…
Poučení na závěr? Nepodceňujte kombinaci tvrdého alkoholu, 35 teploty a 80% vlhkosti a únavy. Nemusí to dopadnout takhle veselé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.